خانه / سیاسی / احزاب و تشکل ها / روحانی دغدغه‌های ستادهای انتخاباتی‌اش را مدنظر قرار دهد/رئیس جمهور رضایت مردم را جلب کند
664733_PhotoA

روحانی دغدغه‌های ستادهای انتخاباتی‌اش را مدنظر قرار دهد/رئیس جمهور رضایت مردم را جلب کند

اسماعیل گرامی‌مقدم عضو کمیته تعامل شورای سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان در گفت‌وگو با خبرنگار گروه سیاسی خبرگزاری جبهه، با بیان اینکه کمیته تعامل روز شنبه هفته جاری با حسن روحانی دیداری انجام داد، اظهار داشت: در این جلسه مباحث کلی درخصوص دولت آینده مطرح شد و بحث‌هایی با این عنوان که افرادی که معرفی می‌شوند باید دارای سابقه درخشان و قابل اعتمادی باشند و دغدغه اصلی ستادهای انتخاباتی روحانی را مدنظر قرار دهند.

وی افزود: همچنین این بحث شد که افراد منتخب برای دولت دوازدهم کسانی باشند که با تمام وجود برنامه‌های آقای روحانی را قبول داشته باشند و همچنین گیوه‌هایشان را در انتخابات بالا کشیده باشند و افراد دارای صلاحیت و در چارچوب قوانین و مصالح نظام باشند.

گرامی‌مقدم با تاکید بر اینکه جلسه با روحانی بسیار خوب و سازنده بود، خاطرنشان کرد: هم ما از نقطه نظرات روحانی استفاده کردیم و هم نگرانی‌ها و دغدغه‌هایی که در جامعه وجود دارد به ایشان انتقال دادیم. همچنین در خصوص مسائلی که می‌تواند به دولت کمک کند اعلام آمادگی کردیم که شورای سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان که مجموعه اصلاح‌طلبان را منسجم کرده  مشورت‌های لازم را در هر زمینه‌ای به دولت منتقل کند. هر چند این رئیس‌جمهور است که باید امیدی که در جامعه رای دهندگان وجود دارد را حفظ و رضایتمندی مردم را جلب کند.

عضو کمیته تعامل شورای سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان در پاسخ به سؤالی پیرامون بررسی مصادیق در این جلسه، تصریح کرد: در مورد مصادیق و جزئیات در این جلسه هیچ بحثی انجام نشد.

 

درباره مجید گروسی

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*


CAPTCHA Image
Reload Image
bigtheme